Slavenākais Ielu Krāpniecības Kāršu Triks Izskaidrots

Pasaulē krāpniecība notiek daudz un dažādos formātos. Viens no ielu krāpniecības trikiem ir kāršu “spēle” ar nosaukumu: Three Card Monte. Šajā rakstā apskatīsim pašu triku un izskaidrosim metodes, kā krāpnieki izmanto šo triku, lai izkrāptu naudu no lētticīgajiem. Online slotu ceļvedis palīdzēs arī Jums izvairīties no krāpniecības.

Three Card Monte process

Spēles Three Card Monte jeb Trīs Kāršu Monte ideja ir ļoti vienkārša. Krāpnieks Jums parāda trīs kārtis – divas no tām parasti būs zemas vērtības melnas kārtis, piemēram, divi melni astotnieki vai divi melni trijnieki. Trešā kārts būs sarkana augstas vērtības kārts, piemēram, kārava dūzis vai ercena dāma. Krāpnieks novieto visas trīs kārtis blakus vienu otrai uz galda un lūdz sekot līdzi sarkanajai kārtij. Kārtis tiek apgrieztas ar kārts seju uz leju un krāpnieks Jūsu acu priekšā samaisa šīs trīs kārtis, vienu pa vienai paceļot un nometot citā vietā.

Ja esat saderējis ar krāpnieku, ka varēsiet izsekot kārtij līdzi, tad ļoti nopriecāsieties – kurš gan nevarētu izsekot līdzi vienai no trim kārtīm! Jūs rūpīgi sekojat līdzi “naudas” kārtij līdz brīdim, kad krāpnieks beidz maisīt, atstāj visas kārtis blakus un lūdz norādīt uz “naudas” kārti. Jūs ar pilnīgu pārliecību norādat uz pareizo kārti, kārts tiek apgriezta, un tas ir pīķa trijnieks. Krāpnieks pasmaida un savāc Jūsu naudu, ja bijāt saderējuši. Kā gan tas notika? Es taču rūpīgi sekoju kārtij līdzi!

Paskaidrojums

Paņēmiens, ko krāpnieks veic, patiesībā ir ļoti vienkāršs. Kāršu maisīšanas procesa laikā, vienu pa viena metot kārtis uz galda, krāpnieks var veikt viltus metienu, nometot vienu no melnajām kārtīm vietā, kur vajadzēja nokrist “naudas” kārtij. Roku veiklības triks var pilnībā apmānīt skatītāju un likt tam turpināt sekot līdzi pilnīgi nepareizajai kārtij.

Ja krāpnieks pamana kādu, kurš ir zina šo metodi, joprojām ir viegli skatītāju pārspēt, jo viltus metiens izskatās tieši tāpat kā neviltots metiens; krāpnieks vienkārši pārstāj krāpties! Cietušais domā, ka krāpnieks veic viltus metienu, lai gan patiesībā viss noritēja godīgi.

Kāpēc tas strādā?

Trīs kāršu Monte kāršu spēlē manipulēšanai ar spēlētājiem tiek izmantoti trīs elementi: zināšanas, augstprātība un maldināšana. Krāpnieks ir noslīpējis savu tehniku roku veiklībā un spēj apmānīt pat visvērīgākos, kā arī krāpnieks uzspiež un cilvēka augstprātību un pašcieņu. Apkrāpšana notiek brīdī, ja pārvērtējat savas spējas izsekot līdzi krāpniekam ar pārliecību, ka nav iespējams Jūs apkrākpt.

Cilvēki ātri pieņem, ka ir gudrāki par cilvēkiem, kas nodarbojas ar šīm spēlēm. Krāpnieki pat mēdz ar savu apģērbu un uzvedību pārliecināt cilvēkus, ka viņi ir viegli pārspējami un nav tik inteliģenti. Kādā intervijā ar Trīs Kāršu Monte trika krāpnieku tika atzīts, ka ir gandrīz pārāk viegli izmantot ikvienu, kurš no augšas raugās uz cilvēkiem, kas atšķiras no viņiem pašiem.